Uprawiaj sport z aplikacją Endomondo

Niezwykle popularną aplikacją wśród osób uprawiających sport, ale i bardzo przydatną na treningach jest Endomondo. Przedstawiamy kilka informacji na temat funkcjonalności i możliwości jakie daje użytkownikom. Endomondo nie tylko wspiera nas w treningach i pozwala je zaplanować, ale pokazuje nam efekty naszej pracy.

Wystarczy wybrać w aplikacji dyscyplinę, którą będziemy uprawiać, włączyć GPS i możemy zaczynać trening. Aplikacja będzie rejestrować przebieg naszego treningu. Na koniec będziemy mogli zobaczyć statystyki i porównać je z poprzednimi treningami.

Dzięki aplikacji mamy możliwość analizowania treningów i monitorowania postępów i zestawiania naszych wyników z innymi ludźmi. Endomondo pozwala także na udostępnianie informacji o treningu na Facebooku. Ponadto widzimy, ile kalorii zostało spalonych podczas wysiłku fizycznego.

Zatem aplikacja pozwala utrzymać dobrą kondycję oraz dba o nasze zdrowie. Za darmo mamy możliwość korzystania z podstawowej wersji. Wersja pro jest dostępna za odpowiednią opłatą.